Úvod - O nás

"Lidskému rodu není nic dražšího než děti." Titus Livius

50026.jpg

Vybudovat dětské centrum, kam by se děti rády vracely, bylo, je a vždycky bude mým velkým snem a životním posláním. Jak s oblibou říká moje úžasná maminka, již od útlého dětství jsem tvrdila, že budu učitelkou ve školce. Volba studia tedy byla v mém případě jasná - nejprve jsem vystudovala obor učitelství MŠ a následně i vychovatelství (speciální pedagogiku a psychologii). Dětské sny a přání být s malými dětmi mi zůstaly dodnes a jsem vděčná osudu, že mohu dělat práci, která je mým koníčkem. Dětský svět mě nikdy nepřestane fascinovat a jsem šťastná, že dnes a denně mohu být jeho součástí. Nebýt však mých dvou báječných hvězdiček (dnes již třináctiletá dvojčata) a úžasného manžela, kdoví, zda by mé vzdušné zámky nezůstaly jen v mé hlavě. Moje skvělá rodina je má největší výhra.

Již během mateřské "dovolené" se mi v hlavě rýsovaly plány, jak zrealizovat mé snění ve skutečnost. Jak vytvořit příjemné, pohodové a rodinné prostředí pro předškolní děti ve věku od 2 do 6 let, kde by se setkávaly se svými vrstevníky a měly prostor nechat vyniknout svou vlastní osobnost. Nebudu tvrdit, jak snadné to bylo. Naopak, byl to přetěžký boj, občas jsem se bála, že se můj sen rozplyne jak pára nad hrncem. Ale díky veliké podpoře mé rodiny jsem s hrdostí mohla v září 2010 otevřít svůj dětský klub Želvička.

Pět let mě spokojené maminky a dětičky motivovaly k další a další práci, dodávaly mi přívaly nové pozitivní energie a já byla šťastná, že dělám smysluplnou práci. Želvička byla nejlepší, přesně tak, jak jsem si to vysnila. Vše dělám srdcem, jinak to ani neumím a ani nechci. Všechny překrásné reakce, vás maminek, jsou stále tím nejlepším hnacím motorem a nejlepší odměnou. Po pěti letech jsem si ale kladla otázku, zda to stačí? Co mohu dále nabídnout? Chtěla jsem být zase o krok vpředu.

Osud ale opět zafungoval - z jedné spokojené maminky, Petry Pištorové, se stala moje kamarádka. Slovo dalo slovo a od září 2015 jsme začaly podnikat společné kroky k vaší další spokojenosti. A protože nikdo neumí lépe jednat s úřady apod., jedná navenek ve jménu Želvičky právě Petra, zatímco já si s radostí na svých bedrech nesu metodiku, přípravy pro děti atd., a jsme dokonalá dvojka, která pro Želvičku žije dnem i nocí. A i když byl rok 2015 nesmírně náročný díky nejrůznějším legislativním požadavkům, podařilo se nám 21. 3. 2016  zaregistrovat Dětský klub Želvička na Dětskou skupinu Želvička. Čekají nás další převratné změny a my doufáme, že jen a pouze k lepšímu. Protože jen díky vám všem, spokojeným rodičům, je Želvička tam, kde je a za to vám patří moje obrovské poděkování! My jsme tady pro vás a uděláme co je v našich silách, aby byla Želvička stále nejlepší!

Věřím, že společnými silami i nadále budeme spoluvytvářet nejlepší miniškoličku v Ústí. Vaše spokojenost, spokojenost vašich dětiček je náš hnací motor - není krásnější odměny než spokojení a šťastní klienti. Není hezčí odměna, než spokojený dětský smích . . .

DĚKUJEME, ŽE JIŽ DESÁTÝM ROKEM JSTE S NÁMI!!!!

S úctou

Lenka VARCLOVÁ

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  PRO ROK 2019 - 2020 JSOU JIŽ VŠECHNY KURZY PLNĚ OBSAZENY !!!!!!!! POKUD MÁTE ZÁJEM O MÍSTA PŘÍPADNÝCH NÁHRADNÍKŮ, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA TELEFONNÍM ČÍSLE 739 828 598 NEBO E-MAILEM: info@zelvicka.eu

DÍTĚ MUSÍ BÝT ŘÁDNĚ OČKOVÁNO!!! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

.


V našem zařízení Vám nabízíme služby péče o děti předškolního věku v režimu tzv. Dětské skupiny (v souladu se Zákonem 247 / 2014 Sb. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů). Poskytovatelem této služby je nezisková organizace Spolek Želvička z.s., který na provoz Dětské skupiny Želvička získal v rámci projektu Dětská skupina Želvička (CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_073/0008440) dotaci z finančních prostředků Evropské unie - z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.Projekt je realizován v období od 21.3.2018 do 20.3.2020 jako zařízení pro veřejnost s cílem napomoci rodičům malých dětí udržet se nebo se vrátit na trh práce. Tato služba péče je poskytována s částečnou úhradou nákladů.Naše dětská skupina Želvička je zaregistrována v registru Dětských skupin MPSV jako zařízení s kapacitou 12 dětí.Více informací  najdete na www.esfcr.cz.

 
Košík je prázdný
Projekt Dětská skupina Želvička 2 (CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_073/0008440) je financovaný za pomoci Evropské unie z prostředků Evropského sociálního fondu a Operačního programu Zaměstnanost / www.esfcr.cz